Sprzedawca

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Sprzedawca
Nr oferty:StPr/21/0607
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: Praca w godzinach: 5:30-11:00, 8:00-14:00, 14:00-20:00
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Rynek Grocholski 27, 97-400 Bełchatów, tel.: 505-487-870
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zawód:Sprzedawca*

(staż: )

Wymagane dokumenty: CV
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z żywnością, napojów i wyrobów tytoniowych
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Anna Wróblewska
Kontakt z pracodawcą: Anna Wróblewska; tel.: 505 487 870 email: aniawr@interia.eu
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS