Kelner

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Kelner
Nr oferty:StPr/21/0596
Kategoria oferty: Oferta stażu dla bezrobotnych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Dodatkowe informacje:
Min. wynagrodzenie brutto: stypendium stażowe - 1440,00 zł brutto
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Wawrzkowizna
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa gości restauracji i kawiarni. Godziny odbywania stażu poniedziałek - niedziela w godz. 7:00 - 15:00, 14:00 - 22:00 w tym 2 dni w tygodniu wolne (zgodnie z programem stażu). Miejsce wykonywania pracy: OSiR Wawrzkowizna 1 97-400 Bełchatów.
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: Doradca klienta; tel.: 44-6314075,71,69,66,65
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS