Informatyk

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Informatyk
Nr oferty:StPr/20/1278
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godz. 7-15
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Teresin 12, 97-403 Drużbice, tel.: 44 733-09-64 ww.30, 44 631-10-85
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy i szkoły
Inne Wymagania:doświadczenie min. 1 rok na danym stanowisku pracy , praktyczna znajomość zagadnień sieciowych - praktyczna znajomość systemów XP,W7,W10 - sprawne rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem PC oraz urządzeniami peryferyjnych drukarki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:prowadzenie strony internetowej, usuwanie drobnych awarii komputerowych, zarządzanie oprogramowaniem urządzeń
Nazwa pracodawcy: GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH SUFLIDOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt z pracodawcą: Anna Grabowska; tel.: 44 631-10-85 email: rekrutacja@suflidowo.pl
Kalendarium
Październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS