Operator linii produkcyjnej

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Operator linii produkcyjnej
Nr oferty:StPr/20/1117
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Wolnych miejsc pracy:2
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: Praca w godzinach: 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00 (40 godzin tygodniowo). Praca w systemie równoważnym zmiany po 12 godz.
Min. wynagrodzenie brutto: 2900,00 zł brutto
Zmianowość: inna
Miejsce wykonywania pracy: ul. EKOLOGICZNA 8, 97-410 Bogumiłów, tel.: 533339669
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji 1 rok; uprawnienia: mile widziane : suwnice, 1 kV; zdolności manualne, szybkość działania oraz chęć nauki i rozwoju, dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa maszyn produkcyjnych. Nadzór na poprawnym przebiegiem procesu. Praca w systemie równoważnym zmiany po 12 godz. Wykonywanie drobnych prac serwisowych. Kontrola jakości produktów.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: EPICOM SP. Z O.O.
Kontakt z pracodawcą: Agnieszka Rutkowska; tel.: 533339669 email: a.rutkowska@epicom.com.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS