Brygadzista/monter sieci wod-kan

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Brygadzista/monter sieci wod-kan
Nr oferty:StPr/20/1110
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: Praca w godzinach 7:00-15:00 (40 godzin tygodniowo).
Min. wynagrodzenie brutto: 4800,00 zł brutto
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Miejsce wykonywania pracy: województwo łódzkie, kontakt: ul. Św. Alberta Chmielowskiego 1, 97-400 Bełchatów, tel.: 609269639
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY - 2 lata

(staż: )

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:umiejętność czytania dokumentacji technicznej i obsługa niwelatora; umiejętność wykonywania i organizowania prac instalacyjnych na armaturze wod-kan; dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia; umiejętność pracy w zespole
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Wykonywanie powierzonych zadań montażowych z zakresu wod-kan. Praca na terenie woj. łódzkiego.
Nazwa pracodawcy: "REBUD" C. KRYGIER, M. MICHALSKI, W. REMBA SPÓŁKA JAWNA
Kontakt z pracodawcą: Włodzimierz Remba; tel.: 609269639 email: rebudbelchatow@onet.eu
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS