Pracownik produkcji -9/10 etatu

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik produkcji -9/10 etatu
Nr oferty:StPr/20/0669
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00. (36 godz. tygodniowo; 144 godz. miesięcznie)
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: Rusiec
Wymagane wykształcenie:
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
Inne Wymagania:książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Praca przy realizacji dostaw zgodnie z umową na dostawę art. spożywczych (szynka drobiowa) w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym - Umowa nr POPŻ/W/14/2019.
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: Doradca klienta; tel.: 44 6314065, 66, 68,69,71,75
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS