Sprzątaczka

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Sprzątaczka
Nr oferty:StPr/20/0407
Kategoria oferty: Oferta pracy okresowej lub sezonowej zgłoszona przez pracodawcę
Wolnych miejsc pracy:5
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: system trzyzmianowy pracy w godzinach od 6.00 do 6.00, 40 godz. w tyg.
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów
Wymagane wykształcenie:
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Inne Wymagania:Dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientem, dobre maniery, pracowitość, staranność, mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego, mile widziane wykształcenie zawodowe
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Sprzątanie pomieszczeń hotelowych po opuszczeniu ich przez gości, zmiana pościeli, trzepanie łóżek, mycie okien, wycieranie kurzu z mebli oraz sprzętów elektronicznych, odkurzanie pokoi oraz korytarzy, mycie podłóg, gruntowne sprzątanie łazienek oraz pomieszczeń sanitarnych, kuchni, pralni itp., sprzątanie części wspólnych budynku, porządkowanie terenu wokół budynku oraz parkingu. Ze względu na posiadanie nieruchomości w wielu miejscach w woj. Łódzkim oraz poza nim potrzebna osoba dyspozycyjna, pracująca w różnych miejscach zamiennie.
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: Doradca klienta; tel.: 446314087
Kalendarium
Marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS