Kosmetyczka - 1/2 etatu

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Kosmetyczka - 1/2 etatu
Nr oferty:StPr/20/0232
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: Praca wtorek - środa w godzinach 13:00 - 17:00, czwartek - piątek w godzinach 14:00 - 17:00, sobota 10:00 - 14:00 (20 godzin tygodniowo).
Min. wynagrodzenie brutto: 1300,00 zł brutto
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Miejsce wykonywania pracy: ul. Wieluńska 46, 97-438 Rusiec - pracodawca zapewnia dojazd z Bełchatowa - 2-3 razy w tygodniu, tel.: 661472325
Wymagane wykształcenie: średnie, kierunek kosmetyka
Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY - 1 rok

(staż: )

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:szkolenia z zakresu kosmetyki, miła aparycja, komunikatywność, odpowiedzialność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole, umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, dłonie i stopy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Utrzymywanie czystości w gabinecie, manicure, pedicure, henna brwi i rzęs, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, makijaż.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: ANNA KAPICA GABINET KOSMETYCZNY URODA
Kontakt z pracodawcą: Anna Kapica; tel.: 661472325 email:
Kalendarium
Luty 2020
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS