Monter instalacji fotowoltaicznych

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Monter instalacji fotowoltaicznych
Nr oferty:StPr/20/0053
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 7:00 - 15:00.
Min. wynagrodzenie brutto: 4000,00 zł brutto
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Miejsce wykonywania pracy: woj. łódzkie, kontakt: Łuszczanowice 199, 97-410 Kleszczów, tel.: 609-556-290
Wymagane wykształcenie:
Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY - 1 rok

(staż: )

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:brak przeciwskazań do pracy na wysokości, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w wykonywaniu zadań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Montaż instalacji OZE: fotowoltaika.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Go Power Rafał Komar
Kontakt z pracodawcą: Rafał Komar; tel.: 609-556-290 email: praca.gopower@op.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS