Kierowca ciągnika siodłowego

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Kierowca ciągnika siodłowego
Nr oferty:StPr/19/1800
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny
Dodatkowe informacje: czas pracy kierowcy
Zmianowość: inna
Miejsce wykonywania pracy: pl. Jarosława Dąbrowskiego 4 m. 3, 97-425 Zelów, tel.: 604-660-022
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. CE, KARTA KIEROWCY UE, badania psychologiczne , świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy

(staż: 0.00)

Wymagane dokumenty: dokumenty wg stanowiska
Inne Wymagania:inne wymagania: badania lekarskie, znajomość języków obcych mile widziana
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Krajowy i zagraniczny transport towarów
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: AKI JACEK STĘPIEŃ
Kontakt z pracodawcą: Jacek Stępień; tel.: 604660022 email: a.k.i@poczta.fm
Kalendarium
Listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS