Pracownik gospodarczy na 1/2 etatu

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik gospodarczy na 1/2 etatu
Nr oferty:StPr/19/1353
Kategoria oferty: Oferta pracy dla niepełnosprawnych pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach od 6-10
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów, 97-400 Bełchatów, tel.: 603-875-935, 691-884-976
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Wymagane dokumenty: CV, orzeczenie o niepełnosprawności
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:sprzątanie terenów zewnętrznych w ZUS
Nazwa pracodawcy: Firma Usługowa "TOP-CLEANER" Monika Otręba
Kontakt z pracodawcą: Otręba Remigiusz; tel.: 691-884-976 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS