Mechanik maszyn budowlanych

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Mechanik maszyn budowlanych
Nr oferty:StPr/19/0961
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Dodatkowe informacje: praca w godz. 7-15
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Piaski 3, 97-410 Kleszczów, tel.: 044-731-4565
Wymagane wykształcenie:
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: )

Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKUPRACY - 1 rok

(staż: )

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:Dobra znajomość budowy maszyn budowlanych: koparek, spycharek
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa techniczna i naprawa maszyn budowlanych, zakup części i materiałów eksploatacyjnych do maszyn.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: PAK PRZEDSIĘBIORSTWO ANDRZEJ KRĘŻLIK
Kontakt z pracodawcą: Urszula Blaźniak; tel.: 44 731 45 65 email: pak.piaski@op.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS