Pracownik biurowy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik biurowy
Nr oferty:StPr/19/0782
Kategoria oferty: Oferta pracy dla niepełnosprawnych pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praza w godz. 9.00-17.00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 4, 97-400 Bełchatów, tel.: 446323605
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o niepełnosprawności
Inne Wymagania:znajomość programu MS. Office, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami, samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Przygotowywanie dokumentacji biurowej, obsługa klientów biura, zaopatrywanie biura w materiały biurowe i inne środki wyposażenia, obsługa korespondencji biura, inne obowiązki zlecone przez przełożonego
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski
Kontakt z pracodawcą: Nina Kulińska; tel.: 446323605 email: KADRY@SELECT-HR.PL
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS