Asystent ds. rachunkowości

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Asystent ds. rachunkowości
Nr oferty:StPr/19/0636
Kategoria oferty: Oferta stażu dla bezrobotnych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Dodatkowe informacje:
Min. wynagrodzenie brutto:
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów
Wymagane wykształcenie: średnie, mile widziane średnie, kierunek rachunkowość lub finansowość lub ekonomiczny
Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
Inne Wymagania:umiejętnosć pracy w zespole, ale też umiejętność pracy samodzielnej, bez przeciwskazań zdrowotnych, umiejętność pracy przy komputerze
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Szkolenie z zakresu BHP i p. poż. wstępne i stanowiskowe. Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii, bhp oraz p. poż. Zapoznanie się z organizacją pracy, Schematem Organizacyjnym, Regulaminem Pracy. Zapoznanie się z dokumentacją kasową organizacja pracy w kasie głównej, konduktorskiej i biletowej. Rozliczanie z utargów, drukowanie biletów miesięcznych. Wprowadzenie faktur do pamięci programu komputerowego. Prowadzenie książki korespondencji (dokumentacja finansowa). Przestrzeganie i pilnowanie terminowości płatności. Wprowadzanie do pamięci programu komputerowego wszystkich rozliczanych zaliczek, sporządzanie odpowiednich rejestrów księgowych. Wprowadzanie do pamięci komputera dokumentów dotyczących zakupu, likwidacji oraz sprzedaży środków trwałych oraz sporządzanie poleceń księgowania. Rozliczanie na bieżąco przepałów i uzgodnienia kont rozrachunkowych z pracownikami. Wprowadzanie do programu komputerowego faktur zakupu i sprzedaży oraz sporządzanie odpowiednich rejestrów i wydruków. Godziny odbywania stażu od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 (zgodnie z programem stażu).
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: Doradca klienta; tel.: 44-6314071,75,69,66
Kalendarium
Kwiecień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS