Księgowy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Księgowy
Nr oferty:StPr/19/0634
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: 8:00-16:00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. EKOLOGICZNA 8, 97-410 Bogumiłów, tel.: 533339669
Wymagane wykształcenie: wyższe, kierunek/specjalizacja finanse i rachunkowość
Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY - 3 lata

(staż: )

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:Znajomość obsługi programów księgowych. Bardzo dobra znajomość bieżących przepisów finansowo - księgowych, z naciskiem na aspekty podatkowe. Atutem będzie doświadczenie w działalności przedsiębiorstw w specjalnych strefach ekonomicznych. Znajomość systemu finansowo - księgowego. Umiejętność tworzenia raportów i sprawozdań. Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, programy księgowe). Praktyka w zarządzaniu zespołem, Rozwinięte zdolności interpersonalne oraz menadżerskie, Umiejętność analitycznego myślenia, Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy. Znajomość systemu Płatnik. Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego. Praktyczna znajomość zagadnień dot. rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, umiejętności interpretowania przepisów w zakresie prawa pracy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obróbka dokumentów pod względem formalno-rachunkowo-merytorycznym. Prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Bieżąca analiza i uzgadnianie kont. Zapewnienie poprawności księgowań. Sporządzanie wszelkich deklaracji, informacji i zestawień wymaganych przez instytucje publiczno-prawne. Sporządzanie raportów, analiz finansowych oraz sprawozdań finansowych na potrzeby Zarządu Spółki. Współpraca przy przygotowywaniu budżetu. Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych. Nadzór nad prawidłowością księgowania części kadrowo-płacowej. Rozwój systemu FK.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: EPICOM SP. Z O.O.
Kontakt z pracodawcą: Agnieszka Rutkowska; tel.: 533339669 email: epicom@epicom.com.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS