Malarz - piaskarz

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Malarz - piaskarz
Nr oferty:StPr/19/0443
Kategoria oferty: Oferta pracy stałaj zgłoszona przez pracodawcę
Wolnych miejsc pracy:10
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Dodatkowe informacje: Praca w godzinach 7:00-15:00. Stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem, możliwe wyjazdy na obiekty poza granicami kraju atrakcyjne wynagrodzenie (w tym możliwość wypracowania nadgodzin i premii), dojazd / zakwaterowanie przy pracy na obiektach kontraktowych
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: woj. łódzkie. tel.: 607169650
Wymagane wykształcenie:
Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY - 2 lata ( co najmniej)

(staż: )

Język obcy:niemiecki, angielski

(A1)

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:utrzymywanie zalecanych w dokumentacji grubości powłok na sucho i na mokro, umiejętność obsługi pompy malarskiej / piaskarki, umiejętność przeprowadzania podstawowego serwisu, dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność przygotowania powierzchni stalowych (w tym spawanie, szlifowanie) będą dodatkowym atutem doświadczenie w laminowaniu / gumowaniu / spawaniu / spawaniu tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Malowanie natryskowe (i innymi metodami) farbami ciężkimi; piaskowanie konstrukcji stalowych, rur, blach, kominów.
Nazwa pracodawcy: GBT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt z pracodawcą: Krzysztof Jagodziński; tel.: 667669007 email: krzysztof.jagodzinski@gbt-polska.pl
Kalendarium
Marzec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS