Kierowca w gastronomii

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Kierowca w gastronomii
Nr oferty:StPr/19/0248
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Dodatkowe informacje: praca w godz. 11-23, równoważny system pracy (2 dni pracy, 2 wolne dni)
Zmianowość: inna
Miejsce wykonywania pracy: praca na terenie Bełchatowa; tel.: 609065601, 781424600
Wymagane wykształcenie: średnie lub zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: )

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:motywacja do pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Rozwożenie produktów gastronomicznych po mieście + praca w lokalu.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Piotr Żerek "KEREŻ"
Kontakt z pracodawcą: Piotr Żerek; tel.: 609065601, 781424600 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS