Doradca Klienta Bankowego

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Doradca Klienta Bankowego
Nr oferty:StPr/19/0240
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: Praca w godzinach 9:00-17:00.
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: al. Aleja ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9D, 97-400 Bełchatów, tel.: 797296361
Wymagane wykształcenie: średnie
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: )

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:doświadczenie w pracy w placówce bankowej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Aktywne pozyskiwanie klientów bankowych, obsługa klienta w placówce pośrednictwa kredytowego, aktywna sprzedaż.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: AP MONEY PRZEMYSŁAW NOWICKI
Kontakt z pracodawcą: Przemysław Nowicki; tel.: 797296361 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS