Samodzielna/y księgowa/y

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Samodzielna/y księgowa/y
Nr oferty:StPr/19/0239
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Dodatkowe informacje: Praca w godzinach 7:00-15:00.
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Energetyczna 9, 97-400 Rogowiec, tel.: 605101152
Wymagane wykształcenie: średnie, kierunek rachunkowość, ekonomia; mile widziane wyższe, kierunek rachunkowość, ekonomia
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny. Dokumenty należy składać do dnia 04.03.2019. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych- www.mega-serwis.com.pl.
Inne Wymagania:wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość MSSR, ustawy o rachunkowości, znajomość regulacji podatkowych, znajomość Microsoft Office, rzetelność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:1. Bieżąca kontrola dokumentów księgowych. 2. Weryfikacja zapisów na kontach kosztów. 3. Dekretacja i księgowanie faktur. 4. Rozliczanie i uzgadnianie obrotu magazynowego. 5. Dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych. Pracodawca oferuje: 1. Zatrudnienie w spółce Grupy Kapitałowej PGE. 2. Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Nazwa pracodawcy: MEGASERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt z pracodawcą: Leonarda Płomińska; tel.: 605101152 email: rekrutacja@mega-serwis.com.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS