Lektor języka angielskiego

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Lektor języka angielskiego
Nr oferty:StPr/18/2063
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Dodatkowe informacje: Praca w godzinach od 16.00 max. do 20.00. (ilość dni w tygodniu pracujących - do ustalenia, wynagrodzenie podane w przypadku 4 dni pracujących). Praca na terenie Bełchatowa.początkowo umowa-zlecenie na 3 m-ce z możliwością zmiany umowy na umowę o pracę.
Zmianowość: nie dotyczy
Miejsce wykonywania pracy: ul. Armii Krajowej 14, 97-400 Bełchatów, tel.: 695-590-505
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Typ wykształcenia:pedagogiczne - pożądane
Kierunek wykształcenia:filologia angielska - pożądane
Język obcy:angielski

(C2)

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:może być osoba w trakcie studiów biegle władająca językiem angielskim
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Nauczanie języka angielskiego dzieci oraz młodzieży
Nazwa pracodawcy: CENTRUM NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH PAULINA BAJEROWSKA
Kontakt z pracodawcą: Patrycja Wiśniewska; tel.: 695-590-505 email: belchatow@helendoron.pl
Kalendarium
Listopad 2018
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS