Pracownik laboratorium pomiarów emisji

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik laboratorium pomiarów emisji
Nr oferty:StPr/18/1749
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: Praca w godzinach 7-15.
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: cała Polska. tel.: 570000954
Wymagane wykształcenie: średnie-konieczne; wyższe inżynierskie-pożądane
Typ wykształcenia:techniczne
Kierunek wykształcenia:technik automatyk/elektryk/energetyk
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B (czynne)

(staż: )

Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY - mile widziane

(staż: )

Język obcy:angielski - komunikatywny

Predyspozycje:Znajomość technik pomiarowych, organizacja czasu pracy , łatwość nawiązywania kontaktów
Wymagane dokumenty: CV, List motywacyjny. Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).
Inne Wymagania:gotowość do częstych wyjazdów; - mile widziana znajomość obliczeń statystycznych (np.: wyznaczanie niepewności dla metod badawczych), - kreatywność, inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność, budowania relacji biznesowych, - wysoka kultura osobista (bezpośrednie relacje z partnerami biznesowymi), - dobrze rozwinięty zmysł techniczny, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji (obsługa WPiB, obróbka danych pomiarowych wraz z tworzeniem sprawozdań), - predyspozycje do prac na wysokości, do specjalności proszę dopisać ochrona środowiska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:- wykonywanie pomiarów na obiektach przemysłowych (w sektorach: energetycznym, chemicznym, cementowym), - sporządzanie raportów z pomiarów, - prace administracyjno-biurowe, organizacyjne w dziale, - organizacja pracy w systemie jakości (ISO 17025, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001) - współpraca przy tworzeniu laboratorium pomiarowego (gazy odlotowe).
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: TERMALL Sp. z o. o. Rozruch Moc Ekologia
Kontakt z pracodawcą: Agata Kotlińska; tel.: 570000954 email: lab@termall.pl
Kalendarium
Wrzesień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS