Pracownik produkcji

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik produkcji
Nr oferty:StPr/18/1297
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Wolnych miejsc pracy:15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godz. 6-14; 14-22; 22-6
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Wieluńska 2, 97-438 Rusiec, tel.: 043-6766020, 501406300
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:KSIĄŻECZKA SANEPIDU

(staż: 0.00)

Wymagane dokumenty: cv, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Inne Wymagania:Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Czynności z zakresu produkcji dań gotowych
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: PAMAPOL S.A.
Kontakt z pracodawcą: Ewelina Słomian; tel.: 501406300 email: ewelina.slomian@pamapol.com.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS