Iinformatyk

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Iinformatyk
Nr oferty:StPr/18/1296
Kategoria oferty: Oferta stażu dla bezrobotnych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Dodatkowe informacje:
Min. wynagrodzenie brutto:
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów
Wymagane wykształcenie: średnie informatyczne
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: 0.00)

Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
Inne Wymagania:chęć pracy oraz uczenia się
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Wykonywanie montaży radiowych, konfiguracja urządzeń LAN oraz WLAN, usuwanie awarii, budowa sieci światłowodowych. Godziny odbywania stażu od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 (zgodnie z programem stażu).
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: Doradca klienta; tel.: 44-6314075,71,66,69
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS