Operator działu mieszania

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Operator działu mieszania
Nr oferty:StPr/18/1054
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Wolnych miejsc pracy:15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Dodatkowe informacje: praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,15-23, 23-7 Zapewniony transport zmianowy z Bełchatowa oraz Kluk (przez Szczerców i Pajęczno)
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Przemysłowa 10, 97-410 Kleszczów, tel.: 447391700
Wymagane wykształcenie: średnie - pożądane lub zasadnicze zawodowe - konieczne
Uprawnienia:KIEROWCA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - pożądane

(staż: )

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:doświadczenie w pracy z urządzeniami oraz instalacjami technicznymi, umiejętność szybkiego uczenia się.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Przygotowanie urządzeń, sprzętu i zbiorników do prowadzenia procesu wytwarzania. Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z otrzymanymi przez dział zleceniami produkcyjnymi. Kontrola urządzeń i instalacji należących do działu. Prowadzenie dokumentacji - zapisy przebiegu zmiany i procesów. Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Colep Polska Sp. z o.o.
Kontakt z pracodawcą: Justyna Jędrysiak; tel.: 447391700 email: justyna.jedrysiak@colep.com
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS