Sprzedawca

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Sprzedawca
Nr oferty:StPr/18/1051
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Wolnych miejsc pracy:3
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w Bełchatowie - sieć sklepów, od pon. do pt. w godz.6-14, 14-22; w sobotę w godz. 7-20; w niedzielę 8-15; możliwość przedłużenia umowy na dłuższy okres.
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: Sieć sklepów w Bełchatowie, tel.: 446357171
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Typ wykształcenia:handlowe - pożądane
Umiejętności:obsługa klienta, obsługa urządzeń fiskalnych

(staż: )

Predyspozycje:Współpraca w zespole, przedsiębiorczość, inicjatywność, kreatywność, planowanie i organizacja pracy własnej
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:mile widziane kursy, szkolenia w zakresie organizacji handlu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Przygotowanie towarów i innych artykułów do sprzedaży, obsługa klientów, dbałość o mienie, przestrzeganie zasad współżycia społecznego.
Nazwa pracodawcy: "SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców
Kontakt z pracodawcą: Lucyna Niedzielska; tel.: 44 635-71-71 email: spolem_bel@o2.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS