Pracownik produkcji

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik produkcji
Nr oferty:StPr/18/1036
Kategoria oferty: Oferta pracy okresowej lub sezonowej w kraju zgłoszona przez agencje zatrudnienia
Wolnych miejsc pracy:10
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: system 4 brygady, praca wg harmonogramu pn-nd w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6, w tygodniu, umowa o pracę tymczasową, zapewniony dojazd do firmy przez cały okres zatrudnienia
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Predyspozycje:Obsługa komputera i wykorzystanie internetu
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:Doświadczenie zawodowe - mile widziane produkcyjne, w działach kontroli jakości
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Proste prace produkcyjne, sprawdzanie jakości produkowanych elementów, wpisywanie ilości wyprodukowanych części do komputera.
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: klienta; tel.: 44 6314071, 68, 66, 69, 75, 65,59
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS