Pracownik budowlany

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik budowlany
Nr oferty:StPr/18/1029
Kategoria oferty: Oferta pozyskana w drodze refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godz: 7-15, praca na terenie woj. łódzkiego
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych, mile widziane uprawnienia na zagęszczarki - w przypadku ich braku pracodawca zobowiązuje się przeszkolić pracownika na własny koszt
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Przygotowanie podłoża i instalowanie systemów wodociągowo-kanalizacyjnych, układanie kostki brukowej, wykonywanie innych czynności pomocniczych zleconych przez przełożonego.
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: klienta; tel.: 446314065, 69, 71, 75
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS