Kierowca samochodu ciężarowego

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Kierowca samochodu ciężarowego
Nr oferty:StPr/18/1028
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: wg czasu pracy kierowcy - praca od poniedziałku do piątku - weekendy zjazd.
Zmianowość: inna
Miejsce wykonywania pracy: Miejsce wykonywania pracy: cały kraj - kontakt - Nowy Świat 23A, 97-400 bełchatów, tel.: 0609099086
Wymagane wykształcenie:
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. CE, ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE

(staż: )

Wymagane dokumenty: ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE, PRAWO JAZDY, CV
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:transport krajowy
Nazwa pracodawcy: Usługi Transportowe Tomasz Paziewicz KURÓWEK
Kontakt z pracodawcą: TOMASZ PAZIEWICZ; tel.: 609099086 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS