Magazynier - sprzedawca

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Magazynier - sprzedawca
Nr oferty:StPr/18/1027
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godz. 8-16 lub 10-18.
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: Hurtownia Elektryczna ORION, ul. 1 Maja 24, 97-400 Bełchatów, tel.: 44-6331809
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie lub wyższe
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:mile widziany pracownik z doświadczeniem w branży elektrycznej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Przyjmowanie towaru na magazyn i obsługa klienta.
Nazwa pracodawcy: B.H.U. ORION Sp.J. Paweł Cieśliński i wspólnicy
Kontakt z pracodawcą: Iwona Cieślińska; tel.: 44 633-18-09 email: bhuorion@onet.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS