Magazynier- operator wózka widłowego

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Magazynier- operator wózka widłowego
Nr oferty:StPr/18/1022
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: Praca w Zelowie pn-nd 7-21; 8 godz./ dziennie, 40 godz./ mies.Kontakt z pracodawcą: Bełchatów, ul. Staszica 22
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Żeromskiego, 97-425 Zelów
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:KIEROWCA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH, UPRAWNIENIA NA WÓZKI JEZDNIOWE

(staż: 0.00)

Predyspozycje:Współpraca w zespole, Obsługa komputera i wykorzystanie internetu
Wymagane dokumenty: skierowanie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa komputera, obsługa wózka jezdniowego spalinowego
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: MAJSTER S.A.
Kontakt z pracodawcą: Piotr Górski; tel.: 665220822 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS