Laborant

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Laborant
Nr oferty:StPr/18/0202
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: 6-16, 18;4 ruch ciągły, praca w sb i ndz 6-16, 18-4
Min. wynagrodzenie brutto: 3000.00-3500.00
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Marii Skłodowskiej -Curie 12, 97-410 Bogumiłów, tel.: 44 306-77-88
Wymagane wykształcenie: wyższe :biologia, chemia lub osoba w trakcie studiów
Język obcy:angielski w stopniu dobrym

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:absolwent lub student chemii, biologii, ogólna znajomość technik i urządzeń laboratoryjnych
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:probieranie próbek do analiz, analizy fizyko-chemiczne, zapewnienie kontroli procesów technologicznych, przygotowanie roztworów do analizy, przygotowanie mieszanek barwników do produkcji
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: SPONCEL sp.zo.o.
Kontakt z pracodawcą: Dominika Kopańska; tel.: 44 306-77-88 email: dkopanska@sponcel.com
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS