Inżynier utrzymania ruchu

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Inżynier utrzymania ruchu
Nr oferty:StPr/18/0188
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Dodatkowe informacje: 8-16
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Austriacka 5, 97-410 Rogowiec, tel.: 44 74-70-241
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn
Język obcy:angielski w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:mile widziane doświadczenie w Dziale Technicznym na podobnym stanowisku lub w pracy o podobnym charakterze
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Wspieranie prowadzonych projektów inwestycyjnych. Nadzór nad dokumentacją inwestycyjną i pozostałą dokumentafcją techniczna firmy. Kontakty z instytucjami i firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych inwestycji. Wsparcie Działu Technicznego w codziennych kwestiach technicznych, w tym zamówienia techniczne. Nadzór i kontrola pracy firm zewnętrznych. Współpraca z serwisami zewnętrznymi. Udział w pracach związanych z ochroną środowiska. Udział w projektach w ramach Systemu Ciągłego Doskonalenia.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Constantia TEICH POLAND Sp. z o.o.
Kontakt z pracodawcą: Agnieszka Żuberek; tel.: 44 747-02-41 email: praca.ctp@cflex.com
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS