Pracownik techniczny

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik techniczny
Nr oferty:StPr/18/0186
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 8:00 - 16:00.
Zmianowość: nie dotyczy
Miejsce wykonywania pracy: Rogowiec., tel.: 508182008
Wymagane wykształcenie: średnie
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:uprawnienia mile widziane eksploatacyjne z zakresu gazownictwa (3GE)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:obsługa instalacji gazowych, przekazywanie informacji i parametrach do dyspozycji gazem, konserwacja infrastruktury nadziemnej.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: DUON DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNA
Kontakt z pracodawcą: Artur Krzemiński; tel.: 508182008 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS