Pracownik działu handlowego

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik działu handlowego
Nr oferty:StPr/18/0174
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: 7:30-16 + 1 sobota
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Czapliniecka 148, 97-400 Bełchatów, tel.: 661-564-184
Wymagane wykształcenie: średnie marketing/handel
Umiejętności:OBSŁUGA KOMPUTERA - PAKIET MS OFFICE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY

(staż: )

Język obcy:angielski w mowie dobry, w piśmie podstawowy

Predyspozycje:Komunikacja ustna/ komunikatywność
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów; wysoka kultura osobista; kreatywność oraz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:obsługa sprzedażowa klientów wydawnictwa; rozwój sprzedaży i pozyskiwanie klientów, podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, e-marketing, kordynowanie realizacji zamówień od klientów
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: P.H.W. "FENIX" Przemysław Biniecki
Kontakt z pracodawcą: Małgorzata Morawska; tel.: 661-564-184 email: malgorzata.morawska@phwfenix.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS