Kasjer handlowy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Kasjer handlowy
Nr oferty:StPr/18/0169
Kategoria oferty: Oferta stażu dla bezrobotnych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Dodatkowe informacje:
Zmianowość: inna
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Wymagane dokumenty: skierowanie
Inne Wymagania:umiejętność pracy w zespole
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Nauka profesjonalnej obsługi klienta. Pakowanie zakupionych towarów. Zapoznanie się z zasadami reklamacji.Godziny odbywania stażu od poniedziałku do niedzieli w godz. 7:00-22:00 40 h tygodniowo, 2 dni wolne w tyg. Godziny pracy po odbytym stażu w/g dyspozycyjności pracownika, poniedziałek - niedziela 7:00-22:00 równoważny czas pracy.
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: Doradca klienta; tel.: 44-6314071,75,66,69
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS