Specjalista do spraw finansów

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Specjalista do spraw finansów
Nr oferty:StPr/18/0167
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: 7-15
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Montażowa 2, 97-427 Rogowiec, tel.: 447351288
Wymagane wykształcenie: wyższe finanse-rachunkowość
Umiejętności:MS OFFICE, AutoCad, Norma

(staż: )

Wymagane dokumenty: cv, dyplom, uprawnienia
Inne Wymagania:min. 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku; dobra znajomość obsługi MS Project, MS Office, Autocad, Norma; umiejętność analizy i interpretacji dokumentacji przetargowej, bardzo dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:realizowanie polityki finansowej firmy, tworzenie i wprowadzanie procedur operacyjnych w dziale finansowym, analiza wyników i kosztów finansowych, sporządzanie i analiza raportów finansowych, obsługa bankowa oraz nadzór nad transakcjami gotówkowymi, zapewnienie prawidłowego obrotu środkami pieniężnymi, nadzorowanie pracy działu. Praca na Rogowcu.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: ENERGOMONTAŻ- PÓŁNOC BEŁCHATÓW Sp z o.o.
Kontakt z pracodawcą: Małgorzata Głowacka; tel.: 44 735-12-88 email: kadry@empb.com.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS