Kasjer sprzedawca 1/2 etatu

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Kasjer sprzedawca 1/2 etatu
Nr oferty:StPr/18/0163
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach od 6-14/14-22,w sobotę 6-22, w niedzielę 6-21
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Dworcowa 2a, 97-438 Rusiec, tel.: 665290390
Wymagane wykształcenie:
Uprawnienia:KSIĄŻECZKA SANEPIDU

(staż: 0.00)

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:lub chęć wyrobienia książeczki sanepidu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa klienta, dbanie o ekspozycję towarów, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami, dbanie o porządek na sali sprzedaży
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: DINO POLSKA S.A.
Kontakt z pracodawcą: Patrycja Bączyk; tel.: 785-235-102 email: praca@marketdino.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS