Pracownik rozkładający towar na półkach

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik rozkładający towar na półkach
Nr oferty:StPr/18/0162
Kategoria oferty: Oferta pracy dla niepełnosprawnych zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Dodatkowe informacje: Praca wg grafiku - w godz 7-21; 40 godz w tyg. Przez okres 2 miesięcy praca na podstawie umowy zlecenie później umowa o pracę.
Zmianowość: nie dotyczy
Miejsce wykonywania pracy: ul. Klonowa 23, 97-420 Szczerców
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:KSIĄŻECZKA SANEPIDU

(staż: 0.00)

Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Układanie towary; sprawdzanie terminów przydatności do spożycia; dbanie o porządek na stanowisku pracy.Praca wg grafiku - w godz 7-21; 40 godz w tyg. Przez okres 2 miesięcy praca na podstawie umowy zlecenie później umowa o pracę.
Nazwa pracodawcy: D.i K. Gołębiowski Sp. J. Hurtownia Spożywcza "WAFELEK A&D" Częstochowa
Kontakt z pracodawcą: Małgorzata Paprocka; tel.: 34 365-13-58 email: rekrutacja@wafelek.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS