Elektroradiolog

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Elektroradiolog
Nr oferty:StPr/18/0146
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Wolnych miejsc pracy:2
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: 7-14:35; 14:25-22- praca na zastępstwo
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Czapliniecka 123, 97-400 Bełchatów, tel.: 446358249
Wymagane wykształcenie: średnie - technik elektroradiolog
Wymagane dokumenty: dyplom technika, kurs ochrony radiologicznej
Inne Wymagania:kurs ochrony radiologicznej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Wykonywanie zdjęć RTG
Nazwa pracodawcy: Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Kontakt z pracodawcą: Barbara Koziara; tel.: 44 635-83-74 44 635-83-71 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS