Sprzedawca

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Sprzedawca
Nr oferty:StPr/18/0144
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: 6-12, 12-18, 10-18
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Wojska Polskiego 5A, 97-400 Bełchatów
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe -sprzedawca - mile widziane
Uprawnienia:KSIĄŻECZKA SANEPIDU

(staż: 0.00)

Umiejętności:obsługa kasy fiskalnej , DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY - 2lata

(staż: )

Wymagane dokumenty: CV
Inne Wymagania:znajomość asortymentu mięsnego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:sprzedaż mięsa i wędlin, przyjmowanie towaru, tworzenie zamówień
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: FHPU "MARCZAK" s.c.
Kontakt z pracodawcą: Przemysław Marczak; tel.: 500-294-540 email: marczakdps@onet.eu
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS