Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu
Nr oferty:StPr/18/0141
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej w kraju zgłoszona przez agencje zatrudnienia
Wolnych miejsc pracy:50
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Dodatkowe informacje: praca w godz. 5.00-13.00 (ok. 100 godzina w miesiącu); 14,50 zł./godz.
Zmianowość: nie dotyczy
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Predyspozycje:Zdolności manualne
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i grupowej, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, mile widziane doświadczenie ogółem, nie koniecznie na danym stanowisku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń do uboju drobiu i obróbki poubojowej. Obsługa i praca na linii rozbiorowej, prace pomocnicze.
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: klienta; tel.: 44 631-40-73
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS