Przedstawiciel handlowy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Przedstawiciel handlowy
Nr oferty:StPr/18/0121
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 8:00-16:00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Łuszczanowice 199, 97-410 Łuszczanowice, tel.: 609-556-290
Wymagane wykształcenie: średnie
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: 0.00)

Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY MINIMUM 2 LATA

(staż: )

Wymagane dokumenty: cv, preferowany kontakt przez stronę gopower.com.pl/Praca lub adres e-mail: gopower@op.pl
Inne Wymagania:umiejętności samodzielnego efektywnego organizowania pracy, wysokiej kultury osobistej, dbania o wizerunek firmy, umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności z efekty pracy, bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, znajomości zagadnień związanych z energetyką odnawialną
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:porady techniczno-produktowe dla klientów, dobór właściwych produktów pozyskiwanie nowych klientów dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami i ich zadowolenie tworzenie bazy klientów (osób i firm)Dodatkowe informacje: comiesięczna premia za wyniki, aplikacje prosimy kierować za pomocą formularza zamieszczonego na gopower.com.pl/Praca lub aders email: gopower@op.pl
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Go Power Rafał Komar
Kontakt z pracodawcą: Rafał Komar; tel.: 609-556-290 email: gopower@op.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS