Pracownik pizzerii

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik pizzerii
Nr oferty:StPr/18/0120
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Wolnych miejsc pracy:2
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 13:00-22:00 (system równoważny - 40 godzin tygodniowo)
Zmianowość: inna
Miejsce wykonywania pracy: Łuszczanowice 101b, 97-410 Łuszczanowice, tel.: 697692753
Wymagane wykształcenie:
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:chęć do pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa klienta.
Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "DUO" SPÓŁKA CYWILNA ŚWIĘCIAK DARIUSZ,ŚWIĘCIAK SŁAWOMIR
Kontakt z pracodawcą: Dariusz Świeciak; tel.: 697692753 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS