Specjalista do spraw handlu z jęz. rosyjskim

Nazwa stanowiska:Specjalista do spraw handlu z jęz. rosyjskim
Nr oferty:StPr/18/0104
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 8:00-16:00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Osina Mała 14, 98-358 Osina Mała, tel.: 663950087
Wymagane wykształcenie: średnie lub wyższe
Język obcy:język rosyjski w mowie i piśmie - biegły

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży, umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientem, znajomości języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie, nastawienie na cel i skuteczność działania, bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość, zaangażowanie i dyspozycyjność
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Pozyskiwanie nowych klientów Rozwijanie nowych relacji biznesowych Samodzielne i całościowe zarządzenie procesem zakupów tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta.
Nazwa pracodawcy: "ELPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kontakt z pracodawcą: Paulina Wieczorek; tel.: 663950087, kontakt e-mail: paulina@elpol.agro.pl email: kontakt e-mail: paulina@elpol.agro.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS