Przedstawiciel handlowy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Przedstawiciel handlowy
Nr oferty:StPr/18/0099
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny
Dodatkowe informacje: 7-15
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Dąbrowa Rusiecka 50A, 97-438 Dąbrowa Rusiecka, tel.: 123789614
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: 0.00)

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:znajomość branży elektrycznej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, dbałość o pozytywny wizerunek firmy. Miejsce wykonywania pracy - woj. łódzkie.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: "ELBUD BEŁCHATÓW" Sp. z o.o.
Kontakt z pracodawcą: Paweł Drećko; tel.: 887-229-335 email: biuro@elbud.com.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS