Samodzielny mechanik

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Samodzielny mechanik
Nr oferty:StPr/18/0065
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: 40 godz. tyg. w godz.8-18
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Podklucze 28a, 97-420 Szczerców, tel.: 601333472
Wymagane wykształcenie: średnie, kierunek mechanika pojazdów samochodowych
Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY - 3 LATA

(staż: )

Wymagane dokumenty: cv, świadectwa pracy
Inne Wymagania:znajomość mechaniki pojazdowej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:samodzielna naprawa samochodów osobowych i ciężarowych
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: PHU "" MERC-BUS"" s.c
Kontakt z pracodawcą: Tadeusz Soboń; tel.: 601333472 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS