Specjalista do spraw kadr i płac

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Specjalista do spraw kadr i płac
Nr oferty:StPr/18/0044
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach: 7-15
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Piłsudskiego 28, 97-400 Bełchatów
Wymagane wykształcenie: średnie lub wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności:DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE

(staż: )

Predyspozycje:Umiejętność obsługi specjalistycznych programów komputerowych
Wymagane dokumenty: cv na adres e-mail: rekrutacja@mona.com.pl (z dopiskiem w tytule: Specjalista ds Kadr i Płac) bądź dostarczone do siedziby firmy osobiście
Inne Wymagania: Znajomość programu kadrowo-płacowego e nova. - Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik. -Znajomość przepisów podatkowych, regulacji prawnych w zakresie kodeksu pracy oraz przepisów ZUS i potrącania składek (dot. naliczania i potrącania składek), umiejętność prowadzenia wszelkiej dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, sporządzania list płac oraz dokumentów związanych z obsługą programu Płatnik.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa kadrowo- płacowa pracowników etatowych oraz zleceniobiorców. - Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac - Sporządzanie deklaracji i formularzy związanych z rozliczeniem wynagrodzeń ZUS, US, PEFRON. - Prowadzenie akt osobowych, w tym monitorowanie ważności szkoleń BHP, badań lekarskich - Sporządzanie i nadzorowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem min. umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy, rozliczanie czasu pracy pracowników. Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań GUS - Aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowych ( urlopy, zwolnienia lekarskie) - Prowadzenie i aktualizacja rejestru pracowników
Nazwa pracodawcy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONA" W. Kusiak
Kontakt z pracodawcą: 44 635-25-03 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS