Operator plotera

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Operator plotera
Nr oferty:StPr/17/2921
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach: 8-16
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Kluki 54, 97-415 Kluki, tel.: 602-627-473
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:Mile widziana znajomość obsługi programu Corel
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa drukarek ploterów, przygotowywanie matriału do druku, drukowanie, obsługa klienta, przygotowywanie towaru
Nazwa pracodawcy: "SKALAR"- EKSPORT- IMPORT BRANŻY SZKLARSKIEJ- Bajurscy Sp.J.
Kontakt z pracodawcą: Włodzimierz Bajurski; tel.: 602627473 email:
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS