Pełnomocnik ds. Jakości

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pełnomocnik ds. Jakości
Nr oferty:StPr/17/2917
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach: 8:00-16:00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Milenijna 1, 97-410 Żłobnica, tel.: 782-555-005
Wymagane wykształcenie: wyższe, kierunek technologia żywności
Uprawnienia:KSIĄŻECZKA SANEPIDU

(staż: )

Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY MINIMUM 1 ROK

(staż: )

Wymagane dokumenty: cv, książeczka sanepidowska
Inne Wymagania:uprawnienia: Audytor wewnętrzny, umiejętności: obsługa komputera, znajomość MS Office
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Prowadzenie dokumentacji jakościowej. Prowadzenie audytów wewnętrznych. Kontrola jakości.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Makani Sp. z o.o.
Kontakt z pracodawcą: Tadeusz Głuchowski; tel.: 782-555-005 email: makani@makani.pl
Kalendarium
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS