Księgowa

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Księgowa
Nr oferty:StPr/17/2614
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: 8-16
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Przemysłowa 4, 97-400 Bełchatów, tel.: 44 635 88 82
Wymagane wykształcenie: wyższe
Typ wykształcenia:ekonomiczne
Zawód:Księgowy

(staż: 2.00)

Język obcy:angielski

(w mowie: dobry; w piśmie: dobry)

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:Znajomość przepisów księgowych, rachunkowych; bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (Excel, Word)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Sporządzanie deklaracji VAT: VAT-7, VAT-UE, sporządzanie raportu Intrastat, księgowanie faktur, księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie i kontrola środków trwałych, uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i klientami
Nazwa pracodawcy: "HUMAX POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt z pracodawcą: Katarzyna Spaleniak; tel.: 446358882 email:
Kalendarium
Listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS